Locatii

noodle pack iulius mall cluj

Str. Vaida Voievod, nr. 53 – 55

Program

Luni – vineri: 1000 – 2200

Sambata- Duminica: 1000 – 2200

 

Email

iulius.cluj@noodlepack.ro
Vezi locatia pe harta

noodle pack vivo cluj

Str. Avram Iancu, nr. 492-500, Florești

Program

Luni – vineri: 1000 – 2200

Sambata- Duminica: 1000 – 2200

 

Email

vivo.cluj@noodlepack.ro
Vezi locatia pe harta

noodle pack Eroilor cluj

Bdul. Eroilor, nr. 21

Program

Luni – vineri: 1000 – 2200

 

Email

eroilor.cluj@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

noodle pack Iulius Mall

Str. Aristide Demetriade, nr. 1

Program

Luni – Duminică: 1000 – 2200

 

Email

iulius.timisoara@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

noodle pack Shopping City

Calea Șagului, nr. 100

Program

Luni – Duminică: 1000 – 2200

 

Email

shopping.timisoara@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

noodle pack Kaufland

Str. Universității, nr. 17A

Program

Luni – Sâmbătă: 1000 – 2100

Duminică: 1000 – 2000

 

Email

kaufland.suceava@noodlepack.ro.
Vezi locația pe hartă

noodle pack Iulius Mall

Blvd. T. Vladimirescu, nr. 4

Program

Luni – Duminică: 0900 – 2200

 

Email

iulius.iasi@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

noodle pack Veranda Mall

Str. Ziduri Moși, nr. 23

Program

Luni – Duminică: 0900 – 2200

 

Email

veranda.bucuresti@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

noodle pack Kaufland Tei

Str. Barbu Văcărescu, nr. 120-144

Program

Luni – Sâmbătă: 1000 – 2100

Duminică: 1000 – 2000

 

Email

kaufland.tei.bucuresti@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

noodle pack Vivo

Str. Victoriei, nr. 73

Program

Luni – Duminică: 1000 – 2200

 

Email

vivo.baiamare@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

noodle pack Shopping City

Str. Termocentralei, nr. 10

Program

Luni – Duminică: 1000 – 2200

 

Email

shopping.targujiu@noodlepack.ro
Vezi locația pe hartă

locatiile noastre in ordinea deschiderii

Baia Mare

Noodle Pack Vivo

Cluj-Napoca

Noodle Pack Iulius Mall

Cluj-Napoca

Noodle Pack Eroilor

Timisoara

Noodle Pack Iulius Mall

Iasi

Noodle Pack Iulius Mall

Timisoara

Noodle Pack Shopping City

Targu Jiu

Noodle Pack Shopping City

Bucuresti

Noodle Pack Veranda Mall

Cluj-Napoca

Noodle Pack Vivo

Bucuresti

Noodle Pack Kaufland Tei

Suceava

Noodle Pack Kaufland